ab sofort

Diplomovaná všeobecná setra Práce se seniory v oblasti Mühlviertel

Naše zařízení pro seniory v oblasti Mühlviertel v současné době hledají Diplomované všeobecné sestry na pracovní poměr 15-35 hodin týdně.

V našich zařízeních je pro nás kvalita života velmi důležitá. V jedné skupině žije 12 obyvatel. Den probíhá zcela normálně, jako doma v běžném životě. Našim obyvatelům se zde dostává profesionální péče a ošetření

Im Beschäftigungsausmaß von 19 - 38 Wochenstunden

Seniorenarbeit OÖ
Gallneukirchen
4210
Diakoniewerk Oberösterreich
Seniorenarbeit

Náplň práce
  • podpora a doprovod seniorů
  • ošetřovatelské a medicínské dovednosti ( odpovědnost, ošetřovatelský management )

Požadujeme
  • ukončené vzdělání v oboru Diplomovaná všeobecná sestra
  • práce se seniory by Vás měla bavit

Nabízíme

  • podporu při Nostrifikaci ( uznání českého diplomu)
  • flexibilní plánování směn
  • možnost ubytování
  • možnost dalšího vzdělávání, supervize
  • počínaje 5. rokem v našem zařízení – den dovolené navíc
  • finanční ohodnocení dle kolektivní smlouvy Diakonie od 2 400 Euro hrubého 38 hodin týdně
  • Možnost většího finančního ohodnocení dle předchozí praxe a délky studia.

Eine rasche Bearbeitung Ihrer Bewerbung ist uns ein großes Anliegen.
Bitte nutzen Sie daher die Möglichkeit unserer Online-Bewerbung!

Kontakt

Personalmanagement
Martin-Boos-Straße 4, 4210 Gallneukirchen

27.01.2020